Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zaginęli i są poszukiwani przez cieszyńską policję

Policjanci poszukują zaginionego Jakuba Kosowskiego, mieszkańca Chybia oraz Tomasza Stana, mieszkańca Cieszyna. Może masz jakieś informacje, które mogą pomóc?

Jakub Kosowski
22-latek w piątek 14 stycznia 2022 roku wyszedł z domu. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie- nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!
22-latek 14 stycznia wyjechał z miejsca zamieszkania. Zaginiony mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Samochód, którym się w tym dniu poruszał, został odnaleziony tego samego dnia około godziny 22.00 w Strumieniu na ul. Bielskiej. Pojazd uczestniczył w kolizji i został porzucony przez kierującego.
Rysopis : wzrost 183 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie, uzębienie pełne, nie posiada zarostu. Na lewej stronie szyi widoczny tatuaż „777”, na wierzchniej części lewej dłoni tatuaż w kształcie oka. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne jeansy, sportowe białe obuwie, czarną bluzę, czarny bezrękawnik z napisem Nike.

Tomasz Stan
Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Stana, mieszkańca Cieszyna. 42-latek zaginął 7 stycznia- wówczas samowolnie kolejny raz opuścił placówkę opiekuńczą. Jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Od momentu ucieczki z placówki nie nawiązał kontaktu z rodziną i ośrodkiem. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie- nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!
42-latek 7 stycznia samowolnie kolejny raz opuścił placówkę opiekuńczą, gdzie zamieszkuje na stałe. Jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Od momentu ucieczki z placówki nie nawiązał kontaktu z rodziną i ośrodkiem.
Rysopis: wzrost 167 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy niebieskie, uzębienie pełne. Brak informacji na temat ubioru w dniu zaginięcia.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie- nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: