Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Żagan namaściła Ruckiego

Po wczorajszym oświadczeniu Bożeny Kotkowskiej, która rezygnowała z kandydowania na stanowisko burmistrza Cieszyna, dzisiaj kolejny wyborczy news. Janina Żagan nie zamierza ubiegać się o fotel Burmistrza Miasta Skoczowa.

Dzisiaj rano w rozmowie z Portalem OX.pl Janina Żagan potwierdziła, krążące już od kilkunastu dni po mieście plotki – że nie zamierza kandydować na stanowisko burmistrza Skoczowa. Jednocześnie udzieliła poparcia swojemu zastępcy – Piotrowi Ruckiemu.

Dzisiaj nie zgłaszam się na burmistrza, podjęłam decyzję, że idę tylko do powiatu. Popierać będę Piotra Ruckiego jako kandydata na burmistrza. Przeanalizowałam całe dotychczasowe życie i uważam, że wystarczą dwie kadencje. Jest to pewne doświadczenie. Piotr Rucki będzie kandydował z mojego komitetu wyborczego. Jeżeli mieszkańcy zaufają mi kolejny raz, będę ich reprezentowała w powiecie. Jeśli nie, zajmę się czymś zupełnie innym – komentuje Janina Żagan.

Jan Bacza

 

Poniżej prezentujemy oświadczenie Janiny Żagan

O Ś W I A D C Z E N I E ​

Przez osiem lat dzięki zaufaniu mieszkańców Skoczowa sprawowałam funkcję burmistrza. Podjęłam decyzję o niekandydowaniu na to stanowisko w najbliższych wyborach samorządowych. Wszystkim dziękuje za współpracę i pomoc, szczególnie mojemu zastępcy Piotrowi Ruckiemu. Jestem pewna, że Piotr Rucki jako mój następca - Burmistrz Skoczowa, jeśli tak zdecydują wyborcy, będzie dalej rozwijać gminę za pieniądze europejskie.

Janina Żagan, Burmistrz Miasta Skoczowa

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: