Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zabrał alkohol ojcu

Straż Miejska z Cieszyna poinformowała o sprawie z 5 września, kiedy to patrol zatrzymał dwóch ledwo stojących na nogach nieletnich. Jednego z nich, trzeba było przewieźć do szpitala.

W środę (5.IX), około 13:30 strażnik miejski z posterunku Dworzec zauważył dwóch dziwnie zachowujących się młodych ludzi. Dwaj, nieletni chłopcy zataczali się usiłując dojść do jednej z ławek przy stanowisku odjazdu autobusów. 

Na miejsce wezwano patrol. Jednego z chłopców przewieziono na komendę, zaś drugi, w związku z silnym upojeniem alkoholowym został zabrany do Szpitala Miejskiego w Cieszynie.

Jak się okazało, jeden z chłopców „podprowadził” alkohol ojcu… - sprawa, bez wątpienia, będzie miała ciąg dalszy – zapowiadają mundurowi.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-10 16:22:12
bronek91: Skutki powszechnego, systemowego i konsekwentnego rozpijania społeczeństwa ze strony państwa. Do bohaterów opisywanej akcji-> Jak się uzależnicie, czego nikomu nie życzę tylko uświadamiam, to wszyscy będziemy razem.... w jednaj wspólnocie....
2018-09-10 16:24:53
bronek91: " - sprawa, bez wątpienia, będzie miała ciąg dalszy"- cytat -> No oczywiście, może miejscowo właściwa opieka będzie mieć pretekst do interwencji???
2018-09-10 17:21:43
BernardB: I barrrrrrdzo dobrzee
2018-09-10 21:47:45
polonezaczas: Jo sie na nogach po dzisio dobrze trzymjym, a za moich czasów to sie dycki rodzicom podbierało po ich imprezkach nie tylko gozołeczke ale i papieroski. Poza tym jeszcze żech podbierał prezerwatywki co mieli schowane we woreczku między pranim bo mie było po nich gańba do kiosku chodzić. I kurna żodyn o tym nie pisał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: