Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z górki na pazurki

Nie tylko górskie miejscowości mają swoje stoki do zjeżdżania na sankach czy nartach i trasy biegowe. Również w Cieszynie można uprawiać zimowe sporty. Gdzie?

Jabłka w dłoń i do zabawy na Cieślarówkę!

Jak informuje Urząd Miasta w Cieszynie, w mieście jest dobra górka do zjeżdżania – Cieślarówka. Co więcej – można z niej korzystać również po zmroku.

- Nie wszyscy pewnie wiecie, że w Cieszynie mamy absolutnie doskonałą górkę do zjeżdżania na sankach! Na prośbę jednego z mieszkańców Cieszyna informujemy o możliwości skorzystania z Cieślarówki - stoku niedaleko osiedli Mały Jaworowy i Podgórze - również po zmroku! W czasie, gdy stok jest ośnieżony, latarnie oświetlają go do późnego wieczora – informują urzędnicy. - W okolice Cieślarówki można dojechać komunikacją miejską - rozkład jazdy znajdziecie tutaj.

 

Narty na nogi i "Pod Wałkę"

Również miłośnicy narciarstwa biegowego, coraz popularniejszego sportu także dla amatorów, znajdą coś dla siebie w Cieszynie.

Jak informuje Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, specjalnie wyznaczone trasy biegowe czekają na wszystkich chętnych na boiskach "Pod Wałką" – na ul. Bolko Kantora.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: