Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Kończycach Wielkich (foto)

We wtorek (15.12) do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Kończycach Wielkich na ulicy Katowickiej. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym. Akcja ratunkowa była trudna ze względu na zakleszczenie jednej osoby we wraku.

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło krótko po godzinie 11. Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu na ulicy Katowickiej w Kończycach Wielkich – jedna ranna osoba była zakleszczona w pojeździe. Wykonano do niej dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych, poszkodowany został przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP. To jednak nie koniec utrudnień na ulicy Katowickiej. Działania strażaków trwały jeszcze przez kilka godzin, ze względu na spory wyciek paliwa, oraz przewrócone drzewo – w wyniku uderzenia ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na drzewo, które pochyliło się nad drogą. Strażacy usunęli nadłamane konary i wypompowali paliwo z pojazdu, w celu ograniczenia wycieku – uzupełnił Pokrzywa.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-15 18:20:27
kierowca_bombowca: Teraz kierowca osobówki leżąc w szpitalu i patrząc w sufit będzie miał dużo czasu na medytacje i na zastanowienie się nad swoim stylem jazdy, hahaha
2020-12-15 21:59:32
ET: A z innej beczki, który debil wykopał ten głęboki rów wzdłuż łuku drogi i to prawie 30 lat temu tam gdzie wcześniej był parking.
2020-12-16 09:11:07
edward pilich : Co ma rów wspólnego a wypadkiem
2020-12-16 09:16:16
wyśmienity cwaniaczek: jak zwykle szeryf tirowiec za pewne nadawał na radyjku albo sms-a pisał... TIROWCY TO ZAKAŁA NASZYCH DRÓG
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: