Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyczaili 'marychę'

Podlewał, dbał o prawidłowe naświetlenie, ścinał, suszył…jednak te wszystkie starania zaprowadzą go teraz przed wymiar sprawiedliwości. 18–latek z okolic Skoczowa na prywatnej posesji uprawiał konopie indyjskie, z których wytwarzał marihuanę. Namierzyła go Straż Graniczna.


Plantacja konopi indyjskiej została ujawniona przez funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej. Roślinę pielęgnował w przydomowym ogródku 18-latek z okolic Skoczowa. - Uprawa konopi indyjskiej prowadzona była przez niespełna 18-letniego obywatela Polski mieszkającego w prywatnej posesji, niedaleko Skoczowa. Uprawa znajdowała się w przydomowym ogródku. Gdy funkcjonariusze Straży Granicznej weszli na teren posesji, uprawa liczyła 14 krzaków konopi różnej wielkości, od kilkunastu centymetrów do ponad 2 metrów. Część była już dojrzała, gotowa do ścięcia i przetworzenia na susz – informuje rzecznik prasowy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.


W trakcie przeszukania posesji funkcjonariusze znaleźli ponadto 324 gramy „wyprodukowanego” już suszu – marihuany. Znaleziono też odpowiednie środki chemiczne, które były potrzebne 18-latkowi do uprawy rośliny. Ponadto mężczyzna posiadał nasiona konopi oraz elektroniczną wagę, którą odważał najprawdopodobniej „działki” narkotyku.


Młody mężczyzna został zatrzymany. Prowadzoną są dalsze czynności i wyjaśnienia w tej sprawie.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: