Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

wpadli złodzieje aut


Policjanci ze Strumienia zatrzymali dwóch złodziei, którzy skradli Opla Corsę. W ręce stróżów prawa wpadło dwóch mieszkańców Chybia. Za to przestępstwo mogą trafić za kratki nawet na 10 lat. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

- We wtorek rano, policjanci ze strumieńskiego komisariatu, zostali powiadomieni o włamaniu do garażu budynków warsztatowych na ulicy Londzina w Strumieniu. Nieznani sprawcy, pod osłoną nocy, wyłamali drzwi do garażu, skąd następnie skradli Opla Corsę o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Już po kilku godzinach od zgłoszenia, stróże prawa zatrzymali jednego ze sprawców – 34 letniego mieszkańca gminy Chybie. Następnego dnia zatrzymali jego wspólnika. Okazał się nim 35-latek, który również zamieszkuje w gminie Chybie - mówi mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Mundurowi odzyskali samochód i zwrócili właścicielowi w kilka godzin po zgłoszeniu przez niego kradzieży. Jak ustalili strumieńscy śledczy, sprawcy planowali wcześniej kradzież VW Passata.


Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży samochodu Opel Corsa i usiłowania kradzieży VW Passata. Na poczet grożących im kar, jednemu z podejrzanych zajęto samochód.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: