Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

100 placów zabaw na 100 lat

Gmina Goleszów zaprasza wszystkich chętnych do głosowania w konkursie "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA".  Być może nowe place powstaną właśnie w naszej okolicy.

Konkurs został zorganizowany z okazji 100-lecia marki NIVEA. W ramach urodzin wybudowanych zostanie na terenie całego kraju aż 100 placów zabaw. Taki plac może również powstać w gminie Goleszów, która zgłosiła do konkursu lokalizację placów wskazując na Cisownicę (w sąsiedztwie bloków) oraz Puńców - ul. Sportowa 7 (w sąsiedztwie kortu tenisowego).

- Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i głosowanie na powyżej przedstawione przez nas propozycje. Oba place zabaw są niezwykle potrzebne społecznościom lokalnym Cisownicy i Puńcowa, a przede wszystkim najmłodszym! Tylko lokalizacje z największą liczbą oddanych głosów mają szansę na wybudowanie placu zabaw! Liczymy na Państwa! Głosujmy codziennie na lokalizację placów zabaw z Gminy Goleszów poprzez stronę www.nivea.pl - zachęca gmina Goleszów.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech etapach. Pierwszy etap odbędzie się 6 czerwca i potrwa do 31 lipca.  Kolejny przebiegać będzie w dniach 1 - 31 sierpnia, następnie 1-30 września oraz 1-31 października. W ramach każdego z etapów głosujący będą mogli oddawać swoje głosy na lokalizacje, które ich zdaniem zasługują na wybudowanie na ich terenie placu zabaw.

W każdym z etapów - poprzez głosowanie internautów - zostanie wybranych 25. lokalizacji placów zabaw. Glosowanie „ruszyło” z dniem 6 czerwca i kończy 31 października 2011 roku o godzinie 23.59.59.

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: