Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skocz na rybkę

Marzy ci się morski klimat, a do urlopu i wyjazdu nad morze pozostało jeszcze sporo czasu? Lokalna Grupa Rybacka i Gmina Strumień zapraszają w najbliższą sobotę do Strumienia na Piknik Rybacki. Tak żeby rybacki klimat poczuć...


Nadmorski klimat wytworzonu przez strumieńską fontannę sieci rybackie, ryby do podziwiania i kosztowania. W strumieniu szykuje się wielka rybacka impreza. Lokalna Grupa Rybacka Żabi Kraj i Gmina Strumień zapraszją na Piknik Rybacki w najbliższą sobotę 18 czerwca. Już od południa będą trwały konkursy dla dzieci. - Przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, atrakcje dla młodszych i straszych - mówi Marek Żagan, odpowiedzialny za promocję w Lokalnej Grupie Rybackiej "Żabi Kraj". Dzieci bedą mogły wystartować w konkursach zręcznościowych i plastycznych.


O godz. 16.00 Piknik Rybacki zostanie uroczyście otwarty. Pół godziny później w strumieńskim parku rozbrzmiewać bedzie juz irlandzka muzyka w wykonaniu zespołu Carrantuohill. O 18:00 wystąpi Kuba Blokesz. W swoim recitalu porwie uczestników imprezy w świat Nohavicy i Cohena i uderzy w najgłębsze emocjonalne struny. Na zakończenie pikniku o godz. 19.00 zagra legenda pieśni żeglarskiej czyli Mechanicy Shanty.


- Piknik rybacki jest pierwszą imprezą promującą Lokalną Grupę Rybacką "Żabi Kraj". Podczas pikniku będzie się można dowiedzieć czym zajmuje się nasze stowarzyszenie i jak można pozyskać fundusze na działalność zwiazaną z rybactwem w ramach lokalnej grupy rybackiej. Serdecznie zapraszamy do Strumienia - dodaje Marek Żagan.


Portal OX.PL objął patronatem prasowym Piknik Rybacki w Strumieniu.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: