Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP! Co? Gdzie? Kiedy? cz. 3/5 Trójwieś, Zebrzydowice

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, okrzyknięta została najgłośniejszą orkiestra świata i nic w tym dziwnego, bo podczas finałowych wydarzeń można uczestniczyć w wielu ciekawych inicjatywach. Co w niedziele czeka nas w naszym regionie - mnóstwo atrakcji! Wspólnie gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zachęcamy Was do wzięcia udziału inicjatywach przygotowanych przez sztaby. A co i gdzie nas czeka?

TRÓJWIEŚ - Istebna, Koniaków, Jaworzynka

W tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagra także Trójwieś. Imprezy związane ze zbiórką na rzecz WOŚP odbędą się przy dolnej stacji wyciągu Złoty Groń.

Tu 32. Finał rozpocznie się o godz. 13.00 dźwiękami trombit. Wystąpią także kapele dziecięce z OPP w Koniakowie, a także Mały Koniaków, Mała istebna, Młodzi Heligoniści, Dzięcięca Kapela "spod ochodzitej: i Mała Jetelinka. Nie zabraknie także zespołów góralskich - Młodzi Gniywni, Kóniokowianie, Leszczynianie, Jacy Tacy i Beskid Banda.
O godz. 15.00 i 17.00 zaplanowano licytacje, a o oprawę muzyczną zadba DJ Kamil.
Koncert zespołu Bartnicky o godz.18.00 będzie kulminacyjnym momentem 32. Finału, podobnie jak zaplanowane na 20.00 Światełko do nieba w wykonaniu Teatru Ognia "Inferis". Tuż po nim wielka uczta muzyczna i koncert zespołu Feel o godz. 21.00.

Zaplanowano także szereg wydarzeń towarzyszących: morsowanie na Zagroniu, siatkówkę w Hali Zespołu Szkół w Istebnej i zimowy aerobik. W Akwarium odbędzie się także akcja Zostań Mikołajem dla Mikołaja runda 2 - czyli rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

W programie także pokazy strażackie, pierwszej pomocy, pokazy sprzętu straży granicznej, przejazdy terenówką, kuligi i animacje.
 

 

ZEBRZYDOWICE

 

To jedyny sztab w naszym regionie, który jest z orkiestrą od samego początku! I tu szykują się na wielkie świętowanie.
 
Koncert finałowy zaplanowano tu w sali widowiskowej GOK Zebrzydowice, będzie można podziwiać występy i wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do udziału zachęca szef zebrzydowickiego sztabu Przemysław Lose.

 KOD

 

WSZYSTKIE IMPREZY ZWIĄZANE Z WOŚP MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE CO? GDZIE? KIEDY? WOŚP cz 1

WOŚP! Co? Gdzie? Kiedy? cz 2

WOŚP! Co? Gdzie? Kiedy? cz 3

WOŚP! Co? Gdzie? Kiedy? cz 4

WOŚP! Co? Gdzie? Kiedy? cz 5

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-01-27 19:51:28
poCieszny: A pani wójtka 3wsi zaprasza na WOŚP czy prezes zabronił?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: