Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Włamywacz z narkotykami

Dzięki czujności mieszkanki Kaczyc, która powiadomiła Policję, 32- letni złodziej został szybko namierzony i zatrzymany. Policjanci z Zebrzydowic zatrzymali obywatela Czech, który usiłował włamać się do sklepu.

Do zdarzenia doszło w Kaczycach. - Policjanci z zebrzydowickiego komisariatu zostali powiadomieni przez mieszkankę tej miejscowości, która zauważyła mężczyznę włamującego się do sklepu od strony zaplecza. Złodziej na jej widok zaczął uciekać. Kobieta niezwłocznie skontaktowała się z dyżurnym komisariatu przekazując mu rysopis sprawcy. Dzięki tym informacjom sprawca został szybko namierzony i zatrzymany na ulicy Sobieskiego, zanim zdążył przekroczyć polsko-czeską granicę – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Zatrzymany to 32- letni mieszkaniec Karwiny. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli u niego ponad 100 gramów marihuany. Zatrzymany posiadał przy sobie także kilka telefonów komórkowych, zegarki i biżuterię. - Policjanci sprawdzają ich pochodzenie oraz ustalają właścicieli zatrzymanych przedmiotów – dodaje Pawlik.

Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: