Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Te urzędy będą nieczynne

Wielu szczęśliwcom w tym roku uda się przeżyć kolejny długi weekend. W połowie sierpnia 2019 roku wystarczy jeden dzień urlopu, aby cieszyć się aż czterema dniami, wolnymi od obowiązków służbowych. Niektóre instytucje (w tym również lokalne samorządy), zdecydowały się na wprowadzenie długiego weekendu drogą zarządzenia – w piątek (16.08) będą nieczynne, za to interesanci będą mogli załatwić sprawę w wyznaczoną sobotę.

Na terenie Śląska Cieszyńskiego na wprowadzenie długiego weekendu zdecydowało się Starostwo Powiatowe w Cieszynie. Urząd, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych oraz Powiatowy Urząd pracy będą nieczynny w piątek (16.08). Dniem wyznaczonym do odpracowania jest 24 sierpnia (sobota).

Oprócz Starostwa, na wprowadzenie długiego weekendu zdecydował się również Urząd Gminy Jaworze, który wraz z innymi jednostkami gminnymi, będą w piątek nieczynne (Urząd Gminy Jaworze, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Zespół Obsługi, Ośrodek Promocji Gminy Jaworze oraz Gminna Biblioteka Publiczna). 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: