Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Włamał się do domu znajomego

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w Międzyrzeczu Górnym. -Mieszkaniec jednego z domów jednorodzinnych po powrocie do niego zauważył, że okno jednego z pomieszczeń zostało wypchnięte i zaczął podejrzewać, że mogło dojść do włamania.

- Po sprawdzeniu mieszkania stwierdził, że zniknęła część odzieży i artykuły spożywcze. Szybko skojarzył, że włamania i kradzieży mógł dokonać znajomy jego syna, którego widział w okolicy, wracając do domu. 50-letni właściciel domu wrócił w tamto miejsce, gdzie zastał nastolatka. Kiedy chciał go ująć i odzyskać skradzione rzeczy, ten zaczął się z nim szarpać, a następnie uciekł. Mężczyzna wezwał patrol Policji – relacjonuje bielska policja

Kierując się przekazanym rysopisem mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy i już kilkanaście minut później wpadł w ręce stróżów prawa. Skradzione mienie odzyskano, a podejrzewany o włamanie 18-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. - Kiedy śledczy zajrzeli w akta sprawy innej kradzieży, ustalili, że zatrzymany nastolatek odpowiada za jeszcze jedną kradzież. Końcem grudnia w jednym z jasienickich pensjonatów skradł z wynajmowanego pokoju sprzęt RTV – dodaje policja.

Za przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: