Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wjechał w 4-osobową rodzinę

W piątek (21.I.2011) szok przeżyli mieszkańcy Chybia, gdzie w wypadku zginęła młoda kobieta. W tym samym dniu do groźnego wypadku doszło w Lutyni Dolnej. Młody kierowca jadący z nadmierną prędkością stracił nad pojazdem panowanie i wjechał na chodnik „taranując” czteroosobową rodzinę

Jak relacjonuje rzecznik prasowa czeskiej policji Zlatuše Viačková – Młody kierowca jechał z nadmierną prędkością. W pewnym momencie wpadł w poślizg i auto zjechało na chodnik. Na szczęście nic nie stało się 4-letniemu chłopcu. Niestety jego 13-letnia siostra z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala w Ostrawie . 38-letnia matka została przewieziona na oddział traumatologii w szpitalu w Orłowej a 41-letni ojciec ze złamaną nogą przebywa w szpitalu w Boguminie.

Sprawca wypadku został sprawdzony na obecność alkoholu we krwi, jak się okazało był trzeźwy. Szczegóły i okoliczności zdarzenia zbada policyjne dochodzenie.


Fot. 22 stycznia 2011 około godziny 21.00 doszło do wypadku w Skoczowie. Jak informują świadkowie, nikomu nic się nie stało. Na miejscu obecna była straż pożarna oraz karetka pogotowia. Jest ślisko, apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. 

PISALIŚMY:  
Chybie: śmierć na drodze>>>
10 kolizji - piątkowy bilans>>>
Tragedia w Chybiu>>>

 

Wypadek w Dolnej Lutyni na mapie:
Pokaż Wjechał w 4.osobową rodzinę na większej mapie

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: