Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiślica: kolejne porzucone chemikalia?

Informowaliśmy o kilkudziesięciu puszkach z chemikaliami, porzuconymi w Górkach Wielkich. Jak się okazuje dzień później (sobota – 25.01.2020) kolejne porzucone zbiorniki z nieznaną substancją ujawniono na ulicy Północnej w Wiślicy. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

- Treść zgłoszenia dotyczyła zabezpieczenia zbiorników z substancją nieznanego pochodzenia na ul Północnej w Wiślicy – wyjaśniają strażacy z OSP Ochaby. Na miejscu pracowały również zastępy z OSP Wiślica, JRG Skoczów i jednostka rozpoznania chemicznego w Bielsku-Białej. Ratownicy zabezpieczyli zbiorniki, policja bada sprawę.

Zabezpieczone zbiorniki to 28 zbiorników po 1000-litrów każdy. Aktualnie nie wiadomo, jaka substancja znajduje się w środku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-26 15:03:19
OWCZARZY1: Jak tak dalej pójdzie to może po jakimś czasie ślad zaprowadzi do Kaczyc na teren byłej kopalni Morcinek a tam znajdą bonus że starczy na wiadomości do końca tego roku !!!
2020-01-26 22:09:05
MILANELLO: To już jakaś parodia jest! Co to kamer nie ma gdzieś po drodze w pobliżu? To nie jest parę papierkow tylko duże zbiorniki do cholery!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: