Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: wypadek w pracy, LPR w akcji

Dziś (18.06) ok. godziny 14 w Wiśle doszło do niebezpiecznego wypadku w pracy. Poszkodowany 23-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Dziś (18.06) ok. 14:30 otrzymaliśmy informacje o lądowaniu śmigłowca LPR w Wiśle. Okazało się, że przyczyną wezwania latającej karetki był groźny wypadek w pracy, któremu uległ 23-latek - Zdarzenie miało miejsce w jednym z zakładów pracy. Ranny został 23-letni mężczyzna, który w związku z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Obecnie na miejscu zdarzenia trwają jeszcze czynności. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Państwowa Inspekcja Pracy oraz policjanci z Wisły – wyjaśnił asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-19 06:37:06
Anonimus: Szalenie bogata w fakty informacja. Mam nadzieję, że te ze skoczowskiego ratusza opiszecie rzetelniej.
2020-06-19 07:13:42
krzysztof.mm: Ostrołęka, wypadek przy pracy: ✍ Nie ma odpowiedzialnych za ponad miliard złotych strat w elektrowni Ostrołęka, ale posłowie PO chcą, by winnych znalazła prokuratura. Z kolei były senator PiS chce pozwać posła z tej partii za słowa skierowane do premiera: "Wiesz, mamy tu taką mendę, która na elektrownię napierdziela"✍
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: