Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kulomioci wrócili do rywalizacji

Michał Haratyk ma za sobą pierwszy start po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Kulomiot, pochodzący z naszego regionu, w czwartkowym mityngu Orlen TVP Sport Cup zajął drugie miejsce, a zwycięstwo odniósł Konrad Bukowiecki.

Fani lekkiej atletyki w końcu się doczekali. Za nami pierwszy mityng po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa - Orlen TVP Sport Cup. Rywalizacja przebiega przy ulicy Woronicza 17, gdzie mieści się siedziba Telewizji Polskiej. W czwartek mogliśmy oglądać w akcji kulomiotów, a wśród nich nie zabrakło Michała Haratyka.

Mistrz Europy osiągnął 20,54 m i zajął drugie miejsce. Ze zwycięstwa radował się Konrad Bukowiecki (20,92), a na trzeciej pozycji uplasował się Jakub Szyszkowski (19,21). Poziom konkursu, po tak długiej przerwie, trzeba uznać za dobry, ale kibice Haratyka mają powód do niepokoju.

Łokieć boli. Na zawodach adrenalina jest większa. Podczas treningów nie czułem tak dużego bólu. Teraz było to znacznie silniejsze, a po trzecim pchnięciu przeniosło się na palce. Łokieć nie jest w tragicznym stanie i mam nadzieję, że to wszystko się unormuje, kiedy wrócę do regularnych startów – przyznał rekordzista Polski na antenie TVP Sport.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: