Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: "wahadło" także na Tydzień Kultury Beskidzkiej

Na przełomie lipca i sierpnia ma odbyć się tegoroczna edycja Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Jak poinformował Tomasz Bujok, burmistrz Wisły, w tym czasie nie będzie przywracany ruch dwukierunkowy przez centrum miejscowości.

- Będzie on miał w tym roku zupełnie inną formułę, koncerty będą odbywały się w weekendy, więc nie chcemy marnować czasu na odwracanie całości ruchu. To byłyby kolejne dwa tygodnie stracone, a Zarząd Dróg Wojewódzkich i wykonawca bardzo prosili, aby wykorzystać ten czas - mówił Tomasz Bujok na wtorkowej (30.06) konferencji prasowej. Włodarz "Perły Beskidów" oczywiście uczestniczył w niej online, gdyż wciąż przebywa w izolacji ze względu na zakażenie się wirusem SARS-CoV-2. 

W zakresie prac budowlanych ma znaleźć się także budowa przejścia podziemnego, które znajdowałoby się przy samym dworcu kolejowym, dokładnie w tym miejscu:

Burmistrz Wisły mówił też o postępie obecnie prowadzonych robót drogowych. - Jesteśmy w połowie ich realizacji. Obecnie wprowadzany ruch wahadłowy od skrzyżowania z ul. Bukową przez całe centrum miasta - podkreślał.

Obecny stan prac można zobaczyć na zdjęciach poniżej:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-02 22:27:16
maykel: Najwięcej pracy to mają osoby kierujące ruchem bo pozostałych coś rzadko widać :)
2020-07-03 19:41:16
Baca: Co ze 100 metrowym odcinkiem na granicy Ustronia, nic się tam dzieje od miesiąca a pas drogowy dalej zamknięty i do tego znak drogowy na Jaroszowiec :O
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: