Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zwycięski Haratyk!

Cóż to był za występ Michała Haratyka! Kulomioci mają za sobą drugi epizod podczas „Lekkoatletycznych czwartków Orlen TVP Sport Cup”. Ze zwycięstwa, pierwszego w tym sezonie, radował się właśnie 28-latek, który wynikiem 21,26 m jest zapewnił sobie piąte miejsce na liście światowej.

Dla Michała Haratyka był to trzeci występ w tym sezonie. W poprzednich konkursach dwukrotnie plasował się tuż za plecami Konrada Bukowieckiego, ale dzisiaj kulomioci zamienili się miejscami. Mistrz Europy rozpoczął od wyniku 21,12 m - najlepszy wynik w sezonie.

Chwilę później, Haratyk jeszcze dołożył 14 cm i wynikiem 21,26 m sięgnął po pewne zwycięstwo przy ul. Woronicza 17, gdzie mieści się siedziba Telewizji Polskiej. Dzięki temu, 28-latek wskoczył na piąte miejsce na liście światowej (trzeci w Europie – przyp. red.).  Drugie miejsce zajął Bukowiecki (20,21), a trzeci był Jakub Szyszkowski.

- Wygląda to coraz lepiej – przyznał Haratyk na antenie TVP Sport. – Przede wszystkim, łokieć już tak nie boli. Jestem w stanie włożyć siłę w tę kulę. Od razu widać lepsze wyniki – dodał.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-03 13:54:36
utopiec: Mam nadzieję że nie uszkodzono Woronicza 12?:))
2020-07-03 13:55:12
utopiec: Sory. Miało być Woronicza 17
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: