Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: praca na Jonidle wre

W lutym br. ruszyła budowa Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Wiśle-Jonidle. Prace przy miejskiej inwestycji (która opiewa na kwotę ponad 10 mln zł) mocno postępują. Obiekt powinien zostać oddany do użytku pod koniec września.

Chociaż Ośrodek Edukacji Ekologicznej wybudowany zostanie ze środków z budżetu miasta, pewien współudział dotyczący zagadnień ekologicznych będzie miało Nadleśnictwo Wisła. O sprawie pisaliśmy w poniższych tekstach:

O zakres przeprowadzonych prac zapytaliśmy burmistrza Wisły. - Ten mniejszy parking, pomiędzy boiskiem a drogą, jest już praktycznie gotowy. Sam obiekt jest w stanie surowym, z instalacjami wewnętrznymi. Nakładane jest pokrycie dachu, będą kładzione tynki i przeprowadzane prace wykończeniowe wewnątrz, a potem na zewnątrz. Widzę też, że już są pierwsze utwardzenia, sieci przebudowane wewnątrz gruntu. Utwardzenie ścieżek czy dróg pożarowych na całym terenie - te prace postępują bardzo dobrze. Możemy się tym pochwalić, bo jest to inwestycja miejska. Chociaż może zdarzyć się kilkudniowe opóźnienie terminu oddania do użytku, ponieważ w maju ten teren był bardzo mocno zalany i przez dwa lub trzy tygodnie nie było możliwości przeprowadzania prac - mówi nam Tomasz Bujok.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: