Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielkie bzzzzykanie w Skoczowie!

To będzie uczta dla tych, którzy lubią to co najsłodsze na świecie. Miłośnicy miodu i świata pszczół  spotkają się już jutro (sobota 27.08.2011r.) na skoczowskim Rynku. Odbędą się tam 13. Regionalne Dni Pszczelarstwa. Ponadto Skoczów przygotował pożegnanie tego co dobre. To już koniec wakacji. Skoczów żegna ten czas na szczudłach i z licznymi atrakcjami...

Pszczoły cenimy za organizację, pracowitość, no i mód. Są tacy, którzy z zamiłowania zajmują się tymi niesamowitymi owadami i to właśnie oni odwiedzą skoczowski Rynek już w sobotę.

Obchody 13. Regionalnych Dni Pszczelarstwa rozpoczną się w sobotę o godz. 9.30 przemarszem korowodu do Kościoła pw. śś. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie, gdzie o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji pszczelarzy Msza Święta. Po nabożeństwie korowód przemaszeruje do skoczowskiego kina – Teatru Elektrycznego, gdzie impreza zostanie uroczyście otwarta.

Na skoczowskim Rynku będzie można zobaczyć też produkty, których nie byłoby, gdyby nie bezcenna pomoc pszczół i poznać firmy związane z pszczelarstwem.

Po południu Skoczów zaprasza na zakończenie wakacji. Nietypowo, bo na szczudłach. Będzie można poznać tajniki chodzenia na szczudłach, czy zobaczyć balonowe wariacje. Przygotowano też liczne atrakcje dla małych i dużych. Jedną z nich będzie bicie rekordu, jak przystało na Skoczów w skakaniu... na skakance w ramach promocyjnej akcji "Skocz do Skoczowa". Początek popołudniowych wrażeń kończących wakacje o godz. 16.00 na skoczowskim Rynku.

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: