Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

PiS ogłasza listy

Poseł Stanisław Szwed, były prezes zarządu Polskiego Radia Krzysztof Czabański oraz poseł Jacek Falfus to liderzy listy PiS w naszym okręgu wyborczym. Cieszyńscy politycy PiS startują do Senatu z dalszych miejsc, za to kandydatem PiS-u do Senatu jest Jan Kawulok, szef Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego i radny Sejmiku Wojewódzkiego.

Na liście PiS-u powiat cieszyński reprezentują Monika Wałach nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworzynce (miejsce 8 na liście), były starosta cieszyński a dziś radny powiatowy Witold Dzierżawski (miejsce 9) oraz Katarzyna Mazur z Pogwizdowa (miejsce 17).

- Cieszymy się z kandydatury Jana Kawuloka do senatu. To najlepszy z kandydatów, jakich mógł wystawić PiS. Gorąco wierzę w jego zwycięstwo – mówi nam Janusz Król, przewodniczący PiS w naszym powiecie, którego nazwisko nie znalazło się na liście. Dlaczego? Jak będzie strategia wyborcza PiS i na jaki wynik ta partia liczy w nadchodzących wyborach? O tym wkrótce przeczytają Państwo na naszych łamach w rozmowie z Januszem Królem.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: