Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Weszli na drzewo i nie umieli zejść

Weszli na drzewo i nie mogli zejść. O nietypowej interwencji Straży Miejskiej z Cieszyna na ul. Szymanowskiego poinformowali dziś mundurowi.

Do nietypowej interwencji z udziałem dwóch nieletnich doszło 30 maja przy ulicy Szymanowskiego. Dyżurny komendy Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie telefoniczne, o awanturujących się osobach w rejonie skate parku. Kiedy jednak strażnicy dotarli na miejsce nie było tam nikogo kto by się awanturował, ale dwóch chłopców, którzy weszli na drzewo i nie potrafili z niego zejść. Jeden z nich skarżył się na ból w kostce. Na miejsce wezwano więc Straż̇ Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

- Chłopców ściągnięto z drzewa z wysokości około 3 metrów. Po oględzinach przez zespół ratowniczy jeden z nieletnich trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Drugi został przewieziony przez patrol Policji do jego miejsca zamieszkania – relacjonuje SM w Cieszynie.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-02 07:20:09
inigo: No i broń Boże tym ogryzkom nie wolno dac "klapsa" bo by się jeszcze zestresowali!
2021-06-02 11:27:18
Efob: Tak wyglada wychowanie i edukacja ,to przeciez dzikusy ktore utrudniaja zycie innym.Zachowanie obecnej mlodziezy jest karygodne i nie przypomina niczym dzieci ,tylko zdeformowana umyslowo dzicz.Pozalowania godna przyszlosc narodu,
2021-06-02 17:52:40
św. Patryk.: trzeba być nieźle kopniętym w głowę już w dzieciństwie by pisać takie durnoty jak te powyżej
2021-06-02 19:34:54
mako: Żałosne.
2021-06-02 20:04:59
☞☞☞: prawda jest taka, że od siedzenia przed tv, kompem i klikania na smartfonach dzieci zatraciły podstawowe umiejętności jak chodzenie po drzewach, palenie ognisk i pieczenie ziemniaków, podkradanie niedojrzałych jabłek z ogrodu sąsiada czy w zimie pływanie na krach
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: