Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fascynujący Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale również organizacji charytatywnych akcji. Fundacja Fascynujący Świat Dziecka świętowała ten wyjątkowy dzień już w niedzielę (30.05). Aura wprawdzie nie dopisała, ale uczestnicy i artyści nie zawiedli, okazując szczodre serce. 

W niedzielę (30.05) na ustrońskim Rynku miał miejsce Fascynujący Dzień Dziecka. Nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. W bogatym programie oprócz gier i zabaw, znalazły się również pokazy taneczne oraz występy artystyczne. Na rynku zaparkował samochód rajdowy, a na odważnych czekał symulator rajdów Szeja Rally Team. Pogoda nie rozpieszczała uczestników Fascynującego Dnia Dziecka, którzy z wielu atrakcji mogli korzystać jedynie podczas okienek pogodowych.  

Imprezę można jednak zaliczyć do udanych podkreślają organizatorzy. Dzięki zebranym środkom uda się sfinansować diagnozę FASD o wartości 1700 zł. To pierwszy efekt niedzielnego Dnia Dziecka poinformowali na swoim fanpage’u.  

Przy okazji organizacji tego typu wydarzeń staramy się także uświadamiać osoby biorące w nich udział na temat FAS oraz konsekwencji jakie może w obecnych czasach nieść za sobą dla dzieci i młodzieży długotrwały lockdown, czy odseparowanie od rówieśników - podkreśla Sylwia Ryżewska Wiceprezes Zarządu Fundacji.  

Fundacja powstała ponad trzy lata temu. Pomaga wszystkim potrzebującym dzieciom, a w szczególności chorym na FAS/FASD. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: