Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wernisaż wystawy ,, Marzenia się spełniają '' w cieszyńskiej Ekotradycji

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami integracyjnymi w Cieszynie odpowiedziała na zaproszenie Pani Bożeny Dudy - Oździńskiej i Galerii Ekotradycja i zorganizowała szkolny konkurs plastyczny pt "Marzenia się spełniają " . W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - VII. 1 czerwca 2021 r. o godz. 11 odbył się wernisaż prac uczniów cieszyńskiej piątki wraz z wręczeniem nagród i wyróżnień. Wystawę można oglądać w Ekotradycji do 15 lipca 2021 r. Kuratelę nad konkursem sprawował Pan Tomasz Targowski, nauczyciel plastyki. Fot. Piotr Górecki
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-02 07:10:36
św. Patryk.: na pewno spełniły się marzenia pani Magdalena Chorąży-Suchy, nb żony pracownika ratusza, wybranej na nową szefową cieszyńskiego zamku - pytanie, czy nie ma moralnego dyskomfortu w związku z tym co opisała jej kontrkandydatka pani Ewa Trzcionka w kontekście wyboru - a poszło o Strajk Kobiet, zdjęcie pani Ewy z FB i hasło "WYPIERDALAĆ" na nim wypisane 'solidarycą' - przedstawiciele nowych elit PiS-owskiej władzy z Kawulokiem na czele obecni w komisji dopilnowali by została uszanowana zgodna z linią Partii hierarchia wartości, szczegóły na gazetacodzienna i w Wyborczej, smakowite....
2021-06-02 15:17:06
politykier: Faktycznie, w ramach pewnego środowiska sprawa musi wzbudzać kontrowersje, skoro wprzęgnięty został nawet jeden ze stałych "komentujących" na portalu OX, ten powszechnie znany z nieudolnego krzewienia nienawiści, szczucia i dezinformacji.
2021-06-02 15:18:16
politykier: Młodym artystom nie pozostaje nic innego, niż życzyć kolejnych sukcesów. Prace wzbudzają zachwyt i zasługują na to, aby były jeszcze długo podziwiane.
2021-06-02 20:11:48
św. Patryk.: p.s.: z netu w punkt komentarz do tej sprawy: "Któryś z członków komisji wziął do siebie i dosłownie to hasło. W tym wypadku nazwa członek dobrze odpowiada jego postawie"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: