Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W styczniu kolejne wykłady

W styczniu i lutym odbędą się kolejne bezpłatne wykłady o zdrowiu z cyklu Pro Salute. Każda chętna osoba może poszerzyć swoją wiedzę na temat konkretnych chorób, przyczyn ich powstawania oraz profilaktyki. Z pewnością warto.

Spotkania odbywają się w nowej sali konferencyjnej mieszczącej się przy głównym wejściu do Pawilonu Diagnostyczno – Zabiegowego w Cieszynie (wejście od ul. Chrobrego).

10 stycznia o godzinie 15.00 dr n. med. Stanisław Mikołajczyk przybliży zagadnienia dotyczące problemów proktologicznych. Tego samego dnia o godzinie 16.00 mgr Karolina Piórkowska opowie o diecie w zaparciach nawykowych.

25 stycznia o godzinie 14.00 dr n. med. Ryszard Sędziak podejmie temat „Fizjologia snu”. Przed nami (8 lutego) również wykład lek. med. Krystyny Dzwonek - Madeckiej „Profilaktyka bólu kręgosłupa, zapobieganie, rehabilitacja”. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć również w pokazie ćwiczeń rehabilitacyjnych. Nieco później (14 lutego) mgr Karolina Piórkowska zapozna uczestników z rolą mleka i przetworów mlecznych w żywieniu człowieka, a lek. med. Jacek Ochałek podejmie temat „Profilaktyka osteoporozy”.

Przypomnijmy - Szpital Śląski w Cieszynie jest organizatorem cyklu wykładów Pro Salutis poświęconych tematyce zdrowotnej. Wykłady skierowane są przede wszystkim do pacjentów szpitala, ich rodzin, oraz do innych, zainteresowanych tą tematyką. Wstęp na wykłady jest bezpłatny.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: