Turniej Czterech Skoczni: Małysz na podium!

To był brzydki konkurs w którym pierwszoplanową rolę odegrał wiatr. Drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni rozgrywany w Garmisch-Partenkirchen   zakończył się po pierwszej serii. Na najniższym miejscu podium stanął nasz „Orzeł” z  Wisły - Adam Małysz

Połowa konkursu w Ga-Pa rozegrana została przy wyrównanych i bardzo dobrych warunkach. Świetnie spisał się Kamil Stoch, który skokiem na 131,5 metra zajął dobre 8. miejsce. Później warunki znacznie się pogorszyły, pojawił się mocny wiatr i konkurs na kilkanaście minut został przerwany. Postanowiono go kontynuować przy zmiennym wietrze.
Adam Małysz, który musiał w tych warunkach oddać skok, spisał się i jak na mistrza przystało „pofrunął” na odległość 132 metrów. Od Polaka lepsi byli tylko Karelin Pavel (Rosja) 132,5 m oraz Simon Amman (Szwajcaria) 131 metrów.
Po pierwszej serii konkurs został zakończony, tym samym te wyniki są ostatecznymi wynikami drugiego konkursu Czterech Skoczni.

Relację Live z TCS: Garmisch-Partenkirchen mogli państwo śledzić na naszym portalu od godziny 13:45 pod tym linkiem [KLIKNIJ]

Zapraszamy na kolejne relacje po tym adresem: relacja live : [KLIKNIJ>>>]