Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uwaga! Utrudniania na drogach

Najbliższe dni to okres, kiedy tłumnie odwiedzać będziemy groby bliskich. Przy i na cmentarzach panować będzie tłok. Nie inaczej będzie wokół dróg prowadzących do nekropolii.

1 listopada w tym roku przypada we wtorek. Zapewne wiele osób już w najbliższy weekend będzie chciało odwiedzić groby bliskich. Tłoczno zrobi się przy drogach prowadzących do cmentarzy. Również zaparkowanie pod nekropoliami będzie trudne.

W kilku miastach naszego powiatu wprowadzone zostaną zmiany w ruchu na drogach wokół miejsc pochówku. W Cieszynie zmiany już od dzisiaj 28 października. Przy Cmentarzu Komunalnym wzdłuż ulicy Katowickiej wyłączony zostanie prawy pas ruchu. Będzie można zaparkować tam samochód. Zmiany obowiązywać będą do godzin dopołudniowych w środę.

Mapa Polski Targeo

W Skoczowie we wtorek 1 listopada w godzinach 6.00-22.00 zmieniona zostanie organizacja ruchu na ulicy Cieszyńskiej. Tutaj, podobnie jak odbywało się to w poprzednich latach, na ulicy Cieszyńskiej od skrzyżowania z ulicą Kossak-Szatkowskiej do skrzyżowania z ul. Gołęszyców (łączy ulicę Górny Bór z Cieszyńską) ruch odbywać się będzie w jednym kierunku.

Jadąc od strony Cieszyna na skrzyżowaniu z ul. Gołęszyców ustawiony będzie znak zakazu wjazdu na ulicę Cieszyńską a objazd będzie poprowadzony następującymi ulicami: Gołęszyców, Górny Bór, Mickiewicza do ronda na ulicy Objazdowej (koniec objazdu)

.Mapa Polski Targeo


W Strumieniu zmieniona organizacja ruchu obowiązywać będzie przez trzy dni, od poniedziałku 31 października do środy 2 listopada. Ulica 1 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ulicą Pawłowicką będzie jednokierunkowa. Na drugim pasie będzie możliwość zaparkowania samochodu. Dla odwiedzających groby zostanie udostępniony parking przy Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu.

Dojazd do rynku nie będzie utrudniony, natomiast ruch w kierunku „Wiślanki” wyznaczony będzie ulicami: Pawłowicką, Anny Bernd i Powstańców Śląskich.

Mapa Polski Targeo


Zmiany obowiązywać będą również w Chybiu. W związku ze wzmożonym ruchem pojazdów i pieszych zmierzających w kierunku cmentarza parafialnego w Chybiu, od godzin wieczornych 31 października do 2 listopada 2016r. (włącznie) zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Lipowej i ul. Sportowej w Chybiu. W tym okresie ulice: Lipowa oraz Sportowa będą drogami jednokierunkowymi z kierunkiem ruchu od ul. Bielskiej poprzez Lipową, Sportową do ul. Wyzwolenia.

Policja prosi kierujących pojazdami o zwrócenie uwagi na aktualne oznakowanie i nie utrudnianie korzystania z drogi innym uczestnikom ruchu drogowego. Parkując, spróbujmy zajmować samochodem jak najmniej miejsca, nie blokujmy przejazdów. Każdy chce dojechać jak najbliżej cmentarza...

JB

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-28 13:54:32
internista: Fajnie <br />Skoczów jak zwykle staje na wysokości zadania...... Szkoda tylko że zmiana znów dotyczy tylko starego cmentarza. Zdecydowanie większy ruch panuje przy nowym cmentarzu ale tam jest za trudno cos zorganizować , znów będzie \&quot;wolna amerykanka\&quot; ............
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: