Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uprowadził wnuczkę...

Policjanci ze strumieńskiego komisariatu zatrzymali 51-letniego mieszkańca Brzegu podejrzanego o uprowadzenie 5-letniej wnuczki. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (1 września 2016) po godz. 7:00. Opiekunka dziecka poinformowała dyżurnego strumieńskiego komisariatu o uprowadzeniu dziecka.

Według zgłoszenia uprowadzenia 5-letniej dziewczynki miał dopuścić się dziadek. 51-letni mieszkaniec Brzegu przyjechał rano do Strumienia. Wtargnął do mieszkania swojego syna. Próbował spakować ubrania dziewczynki. Oznajmił ojcu dziecka, że odtąd wnuczka zamieszka wraz z nim w Brzegu. Zarzucał synowi i jego partnerce złe wychowanie i zaniedbywanie dziecka. – relacjonuje podkom. Rafał Domagała.

Podczas awantury kobieta wyszła z domu odprowadzić dziewczynkę do przedszkola. Krewki dziadek postanowił działać.  Na jednej z ulic w centrum Strumienia przemocą wyszarpał dziecko z rąk kobiety, zabrał je do swojego samochodu i odjechał w nieznanym kierunku.
51-latek został szybko  zatrzymany, mundurowi namierzyli samochód i zatrzymali sprawcę.  Dziecku nic się nie stało i wróciło do ojca.

- Mieszkaniec Brzegu usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego i uprowadzenia małoletniego. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. - dodaje Domagała. To nie wszystko, prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się na odległość 100 metrów do pokrzywdzonej.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-09-05 17:26:22
alouette: Tę rodzinę też powinni obserwować. Być może dziadek w desperacji chciał ratować dziecko przed czymś i zrobił to bardzo nieumiejętnie....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: