Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ukradli meble ogrodowe

Ten dzielnicowy zasługuje na medal, albo nawet dwa, bo jedno wyróżnienie już dostał podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Cieszyna, gdzie otrzymał tytuł Dzielnicowego Roku. Przed uroczystością zatrzymał jeszcze dwóch złodziei, którzy skradli meble ogrodowe z ogródka letniego przy Rynku w Cieszynie.

Mł. asp. Krzysztof Krzempek został Dzielnicowym Roku w Cieszynie. Okazuje się że na ten tytuł z całą pewnością zasłużył, bo jego czujność nie została zaburzona nawet kiedy spieszył na uroczystość wręczenia nagrody - zatrzymał tego dnia, tuż przed uroczystością złodziei, którzy  skradli krzesła i stoły z ogródka letniego przy Rynku w Cieszynie. - Do kradzieży przy Rynku w Cieszynie doszło 7 kwietnia br.  Właściciel jednego z ogródków letnich zgłosił kradzież 11-stu krzeseł i 2 stołów o łącznej wartości około 2500 zł - mówi mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Na trop złodziei wpadł wspomniany wcześniej dzielnicowy mł.asp. Krzysztof Krzempek. - Zatrzymanie ich było dla niego tylko kwestią czasu. Sprawcami kradzieży okazali się dwaj mieszkańcy Cieszyna. 19 i 40 latek  zostali zatrzymani w policyjnym areszcie pod koniec ubiegłego tygodnia. Policjanci ustalili, że dwaj mężczyźni część swojego łupu sprzedali na złom. Krzesła zostały odzyskane - dodaje rzecznik cieszyńskiej policji.  Złodziejski duet za kradzież odpowie przed sądem.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: