Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uciekał przed policjantami

Wczoraj 29 października 2018r. policyjni wywiadowcy z cieszyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki i kradzione przedmioty.

Wczoraj po godzinie 8:00 na terenie Cieszyna policyjni wywiadowcy zauważyli kierującego samochodem marki opel 35 -latka, który prawdopodobnie ukradł paliwo ze stacji paliw w Skoczowie. Podjęli próbę zatrzymania pojazdu przez włączenie sygnału uprzywilejowania z nakazem do zatrzymania. Mężczyzna niestety zaczął uciekać ulicą Frysztacką w Cieszynie. - Podczas swojego rajdu nie zwracał uwagi na żadne znaki- przekroczył podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejście dla pieszych, nie zastosował się do nakazu jazdy w prawo, wjechał pod zakaz i ostatecznie zakończył jazdę na ogrodzeniu posesji. Ucieczkę kontynuował pieszo, ale policjanci szybko go dogonili. Został obezwładniony. Jak się okazało posiadał przy sobie kradzione przedmioty oraz narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, był trzeźwy. Policjanci ustalili , że jest on jeszcze odpowiedzialny za kradzieże paliwa i tablic rejestracyjnych. 35- latek przyznał się do popełnionych przestępstw i wykroczeń, za które może trafić do więzienia nawet na 5 lat. Dodatkowo czeka go grzywna do 5000 zł i zakaz prowadzenia pojazdów.- informują policjanci.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-30 16:58:37
bronek91: "prawdopodobnie ukradł paliwo ze stacji paliw w Skoczowie."- cytat Spokojnie, w sprawie prawdopodobnie skradzionego paliwa, jeżeli dany czyn zaistniał i faktycznie paliwo zostało skradzione (co potwierdzili funkcjonariusze). Zawsze przecież może oddać zrabowane paliwo lub odpowiednio wypłacić jego wartość w ekwiwalencie pieniężnym. Przecież może oddać a wtedy ten zarzut wedle logiki pewnej lokalnie działającej instytucji już nie powinien być podnoszony. Podobnie w przypadku skradzionych tablic rejestracyjnych, przecież może zwrócić i po co wobec tego konkretnego czynu kręcić aferę, kolejny zarzut mniej....
2018-10-30 17:07:08
Cieszyniak: Bronek a narkotyki oddać dilerowi :D i jeszcze jedne mniej
2018-10-30 18:17:07
bronek91: Cieszyniak: Zgodnie z przedstawioną relacją funkcjonariuszy, narkotyki nie były kradzione... Przynajmniej tyle. Podejrzewam, iż w przypadku kradzieży narkotyków przedstawiciele odpowiedniej branży zastosowaliby bardziej drastyczne rozwiązania niż funkcjonariusze i po udanym pościgu nie skończyłoby się tylko na obezwładnieniu i zatrzymaniu sprawcy...
2018-10-30 20:26:27
tuluza: bronek91- Twoich bredni które wypisujesz szkoda nawet czytać !!!!
2018-10-30 20:28:25
tuluza: bronek91- jak zwykle bredzisz !!!!
2018-10-30 20:33:09
tuluza: bronek jak zwykle bredzisz !!!!!!
2018-10-30 22:54:56
bronek91: tuluza in primo zatem po co czytasz? in secundo co mnie albo kogokolwiek innego obchodzi twoje zdanie, in tertio te brednie to zastosowanie per analogiam słów pewnego kierownika instytucji kultury z regionu. Dziękuję za właściwą, również moim zdaniem, ocenę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: