Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

To będzie Hardcore...

W ramach trwającej własnie wiosennej trasy ''Let's burn to shine'' w dniu 1 kwietnia 2012 roku zawitają do Cieszyna - poznańska formacja ZEAL oraz pochodzący z Łucka na Ukrainie muzycy zespołu TO LEAVE A TRACE.

TO LEAVE A TRACE i ZEAL w Cieszynie!

 
Stowarzyszenia AZYLAND oraz GottaGo! Events serdecznie zapraszają wszystkich na koncert dwóch modych zespołów prezentujących szeroko rozumianą muzykę metalcore / post hardcore. 
 
W ramach trwającej własnie wiosennej trasy "Let's burn to shine" w dniu 1 kwietnia 2012 roku zawitają do Cieszyna - poznańska formacja ZEAL oraz pochodzący z Łucka na Ukrainie muzycy zespołu TO LEAVE A TRACE.
 
TO LEAVE A TRACE powstali pod koniec 2007 roku i po ponad roku grania wydali swój debiutancki album "Fight Your Evil Side", który ukazał sie w maju 2009. Czteroosobowy zespół z dziewczyną na wokalu zaczął koncertować na Ukrainie i w całej Europie niosąc ze sobą treści przekazujące idee miłości i nadziei. Z jak najlepszej strony zespół pragnie zaprezentować się na koncertach gdzie wyjątkowo wypada połączenie melodyjnego śpiewu z metalowymi growlami wokalistki. W 2011 roku zespół wydał album w formie EP pt. "Boatman Is The Hero", z którego utwory będziemy mogli usłyszeć także w Cieszynie.
 
ZEAL - jest zespołem grającym posta hard core z chrześcijańskim przekazem. Zespół został założony w 2010 roku z intencją zaprezentowania nowej jakości na polskiej scenie muzycznej, która łączyłaby ciężkie brzmienia muzyczne z głębokimi, emocjonalnymi tekstami. Zespół jest  w trakcie prac nad nowym materiałem.
 
Ten koncert z pewnością będzie dużym wydarzeniem i okazją do poznania nowych, młodych zespołów zyskujących coraz większy rozgłos na alternatywnej scenie muzycznej.
 
Koncert wspiera finansowo Miasto Cieszyn.
 
MIEJSCE: Piwnica Teatralna, ul. Śrutarska 39
START: 18.00
WSTĘP: 5 zł
 
Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz sie na newsletter na www.cieszyn.pl
 
Promocja UM Cieszyn
źródło: UMC
dodał: UMC

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: