Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Talent-show w Cieszynie!

Talent-show w Cieszynie? Dlaczego nie! 21 kwietnia, o godz. 16 Cieszyński Ośrodek Kultury ''Dom Narodowy'' i KaSS ''Strelnice'' z Czeskiego Cieszyna organizują transgraniczny projekt Olza Music Show 2016.

Na pewno wśród mieszkańców naszego regionu znajdują się osoby utalentowane muzycznie. Właśnie takie osoby z terenu całego Euroregionu Śląsk Cieszyński będą mogli rywalizować ze sobą o tytuł Zwycięzcy Olza Music Show. To nie lada okazja, aby pokazać się na scenie i dać ocenić swoje umiejętności znanym osobistościom. W profesjonalnym jury zasiądą muzyk Bogdan Bartnicki, popularny youtuber The Chwytak, raperka Martyna „Tes” Fober, Renata Wdovkovà oraz Petr Šiška – współpracujący z czeską telewizją dziennikarz, muzyk i producent. Do konkursu mogą zgłosić się wokaliści i zespoły, którzy chcą zmierzyć się z popularnymi przebojami sąsiadów zza Olzy. W walce o pierwsze miejsce Polacy zaśpiewają czeskie piosenki, Czesi – polskie.

Wydarzenie odbędzie się w cieszyńskim Domu Narodowym. Chętnych zapraszamy do udziału i sprawdzenia się w muzycznej konkurencji z czeskimi uczestnikami!

Wstęp wolny!

Impreza pod patronatem portalu ox.pl


źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: