Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szukają świadków potrącenia

Wczoraj (20.10.2013) około 18.20 w Cieszynie potrącony został 35-latek idący poboczem. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków i sprawcy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę (20.10.2013) na ulicy Frysztackiej w Cieszynie.

- Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około 18.20 w Cieszynie na ulicy Frysztackiej. Idącego poboczem 35-letniego mężczyznę potrącił kierowca nieznanego samochodu, który nie zatrzymując się odjechał z miejsca wypadku. Potrącony wpadł jeszcze pod koła drugiego samochodu, który się zatrzymał. Ranny pieszy trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu - relacjonuje asp. Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Policja apeluje o informacje: - Zwracamy się do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat wypadku, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: