Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święta noc przed nami


Ta noc będzie mieć szczególną moc. Matka Boska z Pompei otoczy opieką modlących się wiernych w Skoczowie. Szczególne łaski można wyprosić w nocy z 7 na 8 maja na skoczowskiej Kaplicówce.


W Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach od ponad 120 lat odprawiane jest, wciąż żywe, nabożeństwo. Święta Noc Modlitwy, poprzedzające wielką uroczystość różańcową 8 maja i pierwszą niedzielę października. W te dwie noce mają miejsce nie tylko nadzwyczajne uzdrowienia ciała, ale przede wszystkim uzdrowienie duszy. Owocem wspólnych modlitw jest nawrócenie serc, największy cud ze wszystkich.  - Szczęśliwi, że Matka Boża Pompejańska upodobała sobie miejsce w Kaplicy Św. Jana Sarkandra, wzorem tych wydarzeń w Pompejach, spotykamy się na czuwaniu nocnym przed Najświętszym Sakramentem, które rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00, o północy (24.oo) Msza Św. w intencji uczestników Nabożeństw Pompejańskich i wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską w Ojczyźnie i na świecie. Mszę Św. celebruje i homilię głosi ks.Marek Kulig – mówi Lidia Wajdzik, diecezjalna zelatorka Apostolstwa Dobrej Śmierci. Świętą Noc Modlitwy zakończy (w niedzielę) Msza Święta o godz. 12.00 – w intencji modlących się Nowenną Pompejańską w Ojczyźnie, na świecie za ich rodziny i zm. z rodzin -  głównym celebransem będzie ks. dyr. Damian Suszka.


Na zakończenie odczytaniezostaną „Supliki” bł. Bartolo Longo. - Przyjdź na zaproszenie Maryi, aby odpowiedzieć: „Matko patrz, Twoje dzieci są gotowe oddać Ci cześć i chwałę!”Weź różaniec, aby odmówić go w intencji Kościoła, pokoju na świecie, za Ojczyznę, za rodziny, za obecnych w kaplicy, za grzeszników, za dzieci nienarodzone, za umierających i za dusze zmarłych.Połączmy się łańcuchem serc ze wszystkimi, którzy modlą się nowenną pompejańską w naszej Ojczyźnie i na świecie – zachęca Lidia Wajdzik.

Więcej na temat Różańcowego Ruchu Pompejańskiego na www.pompejanska.pl


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: