Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Stłuczka w Skoczowie

W czwartek (16.01.2020) w Skoczowie na DK81 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak droga była przez ponad godzinę zablokowana.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DK81 w Skoczowie (ul. Katowicka) z ulicą Objazdową. Poruszający się w kierunku Katowic VW Passat zderzył się z Hondą - Kierujący VW Passatem mężczyzna, który jechał od strony Wisły w kierunku Katowic, wjechał na skrzyżowanie ul. Bielskiej i ul. Katowickiej w Skoczowie, nie stosując się do sygnalizacji świetlnej, która nadawała sygnał czerwony. W momencie wjazdu na skrzyżowanie doszło do zderzenia z prawidłowo poruszającym się kierowcą Hondy. W wyniku zdarzenia droga była zablokowana, wyznaczone zostały objazdy. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem. Obsługa zderzenia trwała ponad godzinę – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-17 09:26:21
tomi71: Przydałby się tam na wszystkich kierunkach rejestrator przejazdu na czerwonym świetle, bo to co tam się wyprawia to jakiś kosmos ...czysta partyzantka ...jak to u nas.
2020-01-17 14:27:52
krzysztofmn: no miała honda dużo szczęścia, bo gdyby trafiła na opancerzoną ekipę narciarzy z belwederu, roznieśli by ją w drobny pył
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: