Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stalownicy nie przystąpią do Hokejowej Ligi Mistrzów

Sytuacja z pandemią koronawirusa pogarsza się w Europie z każdym kolejnym dniem, a co za tym idzie, coraz więcej państw wnosi nowe obostrzenia. Dlatego też włodarze Champions Hockey League postanowili odwołać nadchodzącą edycję 2020/21, w której mieli wystąpić m.in. hokeiści z Trzyńca.

Zrezygnowano z fazy grupowej (drużyny miały od razu przystąpić do 1/16 finału – przyp. red.), inaugurację przeniesiono na listopad, a ostatecznie i tak działacze Hokejowej Ligi Mistrzów postanowili odwołać najbliższą edycję CHL 2020/21. Przypomnijmy, iż hokeiści spod Jaworowego mieli o awans do najlepszej „16” powalczyć z Junostem Mińsk.

- Największym priorytetem było dla nas zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa hokeistom. Jednak w obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie zagwarantować, aby wszyscy wrócili do domu zdrowi i bez konieczności przejścia kwarantanny - przyznał Peter Zahner.

Wierzymy, iż sytuacja z koronawirusem uspokoi się w nadchodzących miesiącach, a także że Champions Hockey League powróci w sezonie 2021/22 i to w jej najlepszym wydaniu – dodał szef CHL.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: