Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sokół Stefan już w domu

Pierwszego dnia lipca informowaliśmy, że z Leśnego Parku Niespodzianek uciekł sokół rarog o imieniu Stefan. Zwierzę przebywało w ustrońskim ośrodku od wyklucia, opiekunowie więc obawiali się o jego losy. Na szczęście dziś (04.07) alarm został odwołany a Stefan wrócił do domu.

Sokół Stefan uciekł 1 lipca i mimo nadajnika nie można go było zlokalizować. Leśny Park Niespodzianek wystąpił w mediach społecznościowych z apelem, aby mieszkańcy regionu włączyli się w poszukiwania zaginionego i gdyby zauważyli Stefana, natychmiast powiadomili LPN. Działania przyniosły skutek, gdyż dziś pojawiła się informacja, że sokół wrócił do domu. Zwierzę zostało znalezione już wczoraj - Wczoraj w godzinach wieczornych po bardzo intensywnych poszukiwaniach znalazła się nasz Stefanek cały i zdrowy – informują przedstawiciele LPN.

Odzew był duży, a mieszkańcy regionu chętnie informowali o większych drapieżnych ptakach, które zauważyły. Dla nieprawnego oka ciężko był stwierdzić, że chodzi właśnie o Stefana, jednak ostatecznie udało się go odnaleźć – Dziękujemy Panu gospodarzowi, od którego dostaliśmy informację o tym gdzie nasza zguba się znajduje. Dziękujemy również wszystkim osobom, którym nie był obojętny los naszego podopiecznego i informowały nas o miejscach pojawienia się ptaków podobnym do naszego Stefcia. - podsumowuje Leśny Park Niepodzianek.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-04 19:55:47
Łobibok: Szczyt chamstwa i bezczelności !!! W tym kraju ratuje się morderców małych biednych ptaszków.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: