Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła: Centrum Edukacji Ekologicznej otwarte na jesień

Chociaż budynek Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle jest już niemal gotowy, władze "Perły Beskidów" nie udostępniają go zwiedzającym. Burmistrz Tomasz Bujok zapowiada, że placówka doczeka się otwarcia jeszcze w tym roku.

- Centrum Edukacji Ekologicznej na zewnątrz już działa. Wnętrza budynku jeszcze nie udostępniliśmy z tego powodu, że musielibyśmy bardo restrykcyjnie pilnować reżimu sanitarnego. Otwarcie z animacjami, spotkaniami, wykładami ekologicznymi zorganizujemy najprawdopodobniej na początku września - podkreśla samorządowiec.

Jak dodaje, miejsce już teraz podoba się mieszkańcom Wisły i turystom. - Widzę jednak, że to otoczenie budynku cieszy się dużą popularnością - na portalach społecznościowych pojawiają się zdjęcia osób, które je odwiedzają, spływają też pozytywne opinie - mówi Tomasz Bujok.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-04 16:52:19
Ebenezer: Rozumiem ze jest to na Jonidle? Myślę, że reszta samorządowców z okolicznych gmin powinna sie uczyć od pana Bujoka...
2020-07-04 19:57:20
Vito: Ebenezer, to Pan Bujok uczy się od innych. Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Istebnej istnieje już ok 25 lat. Takze Wisła trochę wczas się obudzila
2020-07-05 12:15:08
wladib: Vito A czy Istebna zrobiła cokolwiek tam sama czy od 25 lat wozi się na barkach Nadleśnictwa Wisła? Bo z tego co wiem to nawet jakieś organizacje tam maja swoje miejsce więc wtedy nie trzeba wiele robić!
2020-07-05 12:15:10
wladib: Vito A czy Istebna zrobiła cokolwiek tam sama czy od 25 lat wozi się na barkach Nadleśnictwa Wisła? Bo z tego co wiem to nawet jakieś organizacje tam maja swoje miejsce więc wtedy nie trzeba wiele robić!
2020-07-05 12:34:26
GekON: Centrum Edukacji Ekologicznej ? A komu to potrzebne ? W lasach syf i pełno sucharów, koło baraniej kikuty widmo stoją już wiele lat i nikt z tym nic nie robi, pstrąga w potokach już nie uświadczysz, wszystko wytruli betonowymi progami, na Bukowej gmachy rodem z Las Vegas ale najwazniejsze, że będzie centrum edukacji ekologicznej.
2020-07-05 12:41:46
wladib: GekON a widziales jak te baraki wygladaly czy juz nie pamietasz ? A reszte sobie sam dopowiedz !
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: