Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śmierć w Ustroniu - poszukiwani świadkowie

Poszukiwani są świadkowie wypadku w Ustroniu w którym motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu.

Cieszyńska policja poszukuje świadków zdarzenia do jakiego doszło w Ustroniu na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Myśliwską.  W wyniku wypadku zginął mężczyzna kierujący motorowerem.

- Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego 24 września br. (2011) około godziny 3.35 w Ustroniu na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Myśliwskiej.  51-letni mieszkaniec tej miejscowości, kierując motorowerem marki Romet zderzył się z samochodem ciężarowym marki Man. W wyniku wypadku motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu – informuje asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu.

Świadkowie  proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziałem Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego w Pogwizdowie przy ul. Cieszyńskiej 76 - (33) 8549512.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: