Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śliski poranek na drogach

Dziś (13.02) w związku ze sporymi opadami śniegu, jakie w godzinach porannych mogliśmy zaobserwować w regionie doszło do niecodziennego zdarzenia. Kierowcy samochodów, poruszających się po ulicy Bławatkowej w Kończycach Małych nie mogli ukryć zaskoczenia, widząc wóz straży pożarnej znajdujący się w rowie...

- Dziś w godzinach porannych dwa samochody ze względu na śliską nawierzchnię znalazły się rowie – wyjaśnia sytuację Krzysztof Pawlik z Cieszyńskiej Policji – nie doszło jednak do stłuczki, w związku z czym policja nie została wezwana na miejsce. Pojawił się jednak wóz straży pożarnej, który pomagał w wyciąganiu samochodów z rowu. Po zakończeniu akcji, we wciąż obecny na miejscu wóz straży pożarnej uderzyła kobieta, jadąca Toyotą.

Kierująca Toyotą ze względu na śliską nawierzchnię nie była w stanie w porę wyhamować, w związku z czym delikatnie uderzyła w wóz straży pożarnej,  tym razem również strażacy znaleźli się w przydrożnym rowie. Na szczęście uderzenie nie było mocne, nikomu nic się nie stało, wszystkie pojazdy zostały już wyciągnięte. Kierująca Toyotą otrzymała mandat.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: