Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

SCMT z nowym zarządem

Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej liczy obecnie 23 członków, którzy spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.

 Sprawozdanie merytoryczne przedstawiła Prezes SCMT Sławomira Godek. Szczególne miejsce w omówieniu działalności stowarzyszenia zajęła informacja na temat realizacji Programu „Działaj Lokalnie” (pisaliśmy: Granty na lokalne działania rozdane), Latającej Akademii Sztuk, Półkolonii „Twórcze Lato”, „Gminnym szlakiem z Kicakiem”, „GIVING CIRCLE”. Wszystko to są sztandarowe projekty od lat z powodzeniem realizowane przez Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

Ponieważ upłynęła kadencja poprzedniego zarządu zaproponowano, aby Zarząd SCMT w nadchodzącej kadencji liczył 4 osoby, na co wszyscy uczestnicy zebrania przystali. I tak do Zarządu SCMT zostali wybrani: Piotr Ryszka, Sławomira Godek, Elżbieta Dobkowska i Artur Cygan Poraziński. Prezesem nadal pozostała Sławomira Godek.

W dyskusji nad planem działania na przyszły rok stwierdzono, że realizowane dotychczas z dużym powodzeniem projekty należy kontynuować, a jednocześnie dyskutowano nad potrzebą zwiększenia rozpoznawalności stowarzyszenia wśród młodzieży.

(indi)

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: