Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Scena czeka na was


Masz kapelę? Chcecie wystąpić przed publicznością? Skoczów czeka na was. Na Rynku została postawiona scena. Zdominować mogą ją zespoły, które tylko mają na to ochotę. Scena dla wszystkich stała będzie na skoczowskim Rynku przez całe wakacje.


Jest wiele kapel i zespołów, które regularnie spotykają się po to, żeby grać. Dla tych, którzy chcą pokazać swoje umiejętności przed publicznością, czeka przygotowana przez Miejskie Centrum Kultury scena. – To propozycja przeznaczona głównie dla ludzi młodych. Jest wiele kapel, kilka z nich regularnie ćwiczy przy Miejskim Centrum Kultury, ale z zapałem młodych bywa różnie. Niekiedy zespoły grają latami, inne znikają wraz z pojawieniem się nowej miłości perkusisty. My chcemy dać tym młodym ludziom  możliwość występów. Scena czeka na nich – mówi Robert Orawski, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Skoczowie.


Aby wystąpić zespoły muszą udać się do Miejskiego Centrum Kultury, aby uzgodnić repertuar i termin koncertu.  W Skoczowie mają nadzieję, że dobrej zabawy przy muzyce zespołów, które opanują scenę na Rynku nie zabraknie.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: