Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kamil Stoch dziewiąty

Ruszył Letni Grand Prix w Skokach narciarskich. Rywalizację rozpoczął Lotos Poland Tour w Wiśle. Kolejne zawody odbędą się w Szczyrku i Zakopanem.

Austriak Thomas Morgenstern zwyciężył podczas pierwszego konkursu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle pokonując Pavla Karelina i Gregora Schlierenzauera.

Po pierwszej serii zawodów na prowadzeniu znajdował się Paweł Karelin. W drugiej serii zobaczyliśmy aż siedmiu polaków. Najlepszy - Kamil Stoch zajął dziewiąte miejsce skacząc 124,5 oraz 125,5 metra.  Na 12. miejscu uplasował się  Maciej Kot, Krzysztof Miętus po skokach na 121 i 118 metrów zajął 15. pozycję. Na miejscu 17. swój udział w konkursie zaznaczył Dawid Kubacki (119 i 116 metrów).  22. był Stefan Hula (112,5 i 115,5 metra). W „30” znaleźli się również  Bartłomiej Kłusek i Grzegorz Miętus.

Na występy naszych reprezentantów nie możemy narzekać. Pomimo, iż brakuje podium, nie oznacza to, że  niebawem go nie zobaczymy w polskim wykonaniu. Już w środę kolejny, drugi konkurs Letniego Grand Prix. Tym razem przeniesiemy się do Szczyrku.

 Na brak emocji w pierwszym konkursie nie mogliśmy narzekać, konkurs w Szczyrku zapowiada się równie emocjonująco.

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: