Rozpoczęli sezon na trawie

Cieszyńscy laskarze przystąpili do zmagań, ale już nie tych w hali, lecz na trawie. Ostatnie dwie soboty grali w Tarnowskich Górach. Jak im poszło?

Podczas pierwszej soboty, czyli 27 kwietnia, cieszyńscy laskarze (U-14) zmierzyli się z LUKS Jedynką Miasteczko Śląskie. Początek spotkania poszedł po myśli rywali, gdyż na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Jednak nasi laskarze odrobili straty i spotkanie zakończyło się remisem - 2:2.

Z kolei w ostatnią sobotę (4 maja), cieszyński zespół zmierzył się z Kolejarzem. Spotkanie to miały odwrotny przebieg niż ww. mecz. Cieszynianie prowadzili do przerwy, ale po zmianie stron gliwiczanie doprowadzili do remisu - 1:1.

Laskarze do lat 14 mieli w najbliższą sobotę (11 maja) rozegrać spotkanie z Tarnowskimi Górami, ale zostało ono przesunięte na pod koniec miesiąca. Z kolei ich młodsi koledzy z zespołu (U-12) rozpoczną sezon w niedzielę.