Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rozlany olej na drodze

W piątek 29.05.2015r Dyżurny Straży Miejskiej w Cieszynie otrzymał zgłoszenie o rozlanej cieczy na jezdni przy ulicy Słowiczej.

Skierowany patrol na miejsce zdarzenia stwierdził, że ciesz to olej rozlany na znacznym odcinku jezdni, co powodowało zagrożenie w ruchu drogowym. Nawierzchnia asfaltowa z uwagi na pokrywający ją warstwę oleju była bardzo śliska.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce i wezwali Straż Pożarną, która zneutralizowała zagrożenie. 

 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-31 21:16:24
dyszol: ox widzę konsekwentnie dąży do opinii szmatławca z tą kampanią wizerunkową straży miejskiej. Nie ważne co się pisze, ważne że się pisze. Ciekawe jest to zjawisko.
2015-06-03 22:30:21
V0yager: Jakis czas temu dokładnie w tym samym miejscu rozwaliłem sobie miskę olejową - tam jest po prostu pofalowana nawierzchnia, i jak się nie zna tego miejsca to jadąc 50km/h to najpierw wpada się we wgłębienie, auto zaczyna się bujać, a potem można wyrżnąć podwoziem w taki asfaltowy garb. Trzeba to miejsce ominąć lub maks 20km/h.<br /><br />Także przyczyna dla mnie jest jasna.<br /><br />PS. po zauważeniu swojego wycieku sam zadzwoniłem na 112, po kilku minutach byli strażacy i ładnie żwirkiem zasypali plamę (jakieś 300 metrów) z mojego oleju.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: