Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Rajd Wisły - utrudnienia

Przez dwa dni na miłośników sportów motorowych czekają sportowe emocje - w piątek startuje Rajd Wisły. Organizacja wydarzenia wiąże się się także z utrudnieniami a o tych informuje cieszyńska policja.

W związku z organizacją 67. Rajdu Wisły, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Szczegółowe informacje dotyczące całego rajdu znajdą 

Policja apeluje o zdrowy rozsądek i bezpieczne oglądanie zmagań kierowców. - Prosimy mieszkańców okolic, przez które przebiega trasa odcinków specjalnych, o zaplanowanie wyjazdów i przyjazdów oraz podróży w taki sposób, aby uniknąć dróg wyłączonych z ruchu. Zwracamy się również z apelem o zachowanie zdrowego rozsądku i niezbędnych zasad bezpieczeństwa podczas oglądania zmagań załóg biorących udział w rajdzie.  Bezwzględnie trzeba pamiętać, że pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez trasę odcinka, a także wychodzić poza strefy wyznaczone taśmami. Dodatkowo nie wolno wjeżdżać na trasę odcinka samochodami ani innymi środkami transportu, nawet rowerami. Należy zadbać w szczególnej mierze o bezpieczeństwo dzieci oraz zwierząt domowych. Ważne jest również respektowanie wszystkich poleceń ludzi czuwających na bezpiecznym przeprowadzeniem rajdu.


Kontakt z biurem rajdu
tel. 669 454 660
tel. 32 720-62-93
tel. 505 289 463
biuro@rajd-wisly.pl

Utrudnienia:

PIĄTEK 30.09.2022r

Rajd Wisły rozpocznie się w piątek 30 września odcinkiem testowym Ustroń Jaszowiec od godziny 7:00 do godziny 12:00 wyłączone zostaną ulice Wczasowa i Turystyczna. Trasa odcinka na załączonej mapie.

PIĄTEK 30.09.2022r

W godzinach 14:00 – 21:00 zostanie wyłączony z ruchu odcinek specjalny Dobka – Partecznik i następujące ulice: Polańska od skrzyżowania z ulicą Złocieni w kierunku Dobki, ulica Furmańska, ulica Tokarnia do skrzyżowania z ulicą Bukową, ulica Kamienna, ulica Jarzębata, ulica 11Listopada, ulica Partecznik, ulica Górnośląska, ulica Kamienna i ulica ks. Biskupa Juliusza Bursche. Trasa odcinka na załączonej mapie.

PIĄTEK 30.09.2022r

W godzinach 14:30 – 21:30 zostanie wyłączony z ruchu odcinek specjalny Kubalonka – od przystanku Wisła Czarne Wylengarnia, do skrzyżowania Czarne-Kubalonka, dalej ulicą Zameczek do szczytu Kubalonki. Trasa odcinka na załączonej mapie.

SOBOTA 1.10.2022r

W godzinach 7:30 – 17:30 zostanie wyłączony ruch na trasie odcinka specjalnego Laliki – od parkingu przy Parafii Sól Kiczora, droga 1447S Rajcza – Zwardoń, Tarliczne, Urbańki, Madejka, Popręcinka, Kuśmierze, Pawliczne, Suche, koszuyówka, Berkówka, Kasperki, dalej wzdłuż S1.  Trasa odcinka na załączonej mapie.

SOBOTA 1.10.2022r

W godzinach 8:00 – 18:00 zostanie zamknięty ruch na odcinku specjalnym Istebna – od przełęczy Koczy Zamek, ulica Żurkówka, dalej Zimna Woda, Gronik II, Zarastoka, Rastoka, Małałaczka, Jasiówka, Kościanowice, Bszostowe, Wojtosze, fragmentem drogi 2643S, dalej Wywóz, Olza. Trasa odcinka na załączonej mapie.

red./matr.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-28 18:45:53
przodownik4817: Pisze się - wylęgarnia a nie wylengarnia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: