Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Suszarka do włosów marki Dyson – jaki model wybrać?

Suszarka już dawno przestała być akcesorium, którym tylko suszymy włosy. Dzisiaj to nowoczesny sprzęt, który nie tylko pozwala efektywnie pozbywać się wilgoci i przygotować do wyjścia, ale też - układać włosy. Na zaawansowane rozwiązania stawia firma Dyson, oferująca futurystycznie wyglądające suszarki, których funkcje pozwalają nie tylko włosy wysuszyć, ale zadbać o ich zdrowie i dobry wygląd. Dlaczego warto uważnie podejść do wyboru suszarki i który model wybrać? Czas przyjrzeć się temu zagadnieniu bliżej

Dlaczego szukać nowoczesnych rozwiązań w suszarce?

Zwykłe suszarki przez wiele lat były sprzętami, które przez dość mocne nagrzewanie, mogły wysuszać i w dłuższej perspektywie - niszczyć włosy. Producenci wyszli więc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując lepsze zabezpieczenia, jednocześnie dbając o efektywne suszenie. Z czasem - do wielu modeli zaczęto dodawać wymienne końcówki, ułatwiające stylizowanie fryzury. Znacznie to usprawniło dbanie o włosy i codzienne szykowanie się do wyjścia. Odpowiednio skierowany nawiew powietrza pozwala odpowiednio ułożyć włosy, zgodnie z ich aktualnym cięciem lub uwypuklić loki i fale.

Jakie końcówki w nowoczesnej suszarce?

Jakiego rodzaju końcówki powinny znaleźć się w nowoczesnej suszarce? Warto przyjrzeć się tym oferowanym przez markę Dyson w modelu DYSON HD07 - daje to szerokie pojęcie o tym, jak wiele mamy możliwości układania fryzury.

 • Końcówka do puszących się i niesfornych włosów - do wykończenia gładkich fryzur lub fal.
 • Koncentrator do stylizacji - silny strumień powietrza ułatwia modelowanie.
 • Dyfuzor - pozwala efektywnie suszyć fale i loki oraz dbać o ich objętość.
 • Końcówka do delikatnego suszenia - nie podrażnia wrażliwej skóry głowy.
 • Grzebień z szerokimi zębami - pozwala nadać odpowiedni kształt lokom i falom.

Jak widzimy, możliwości jest naprawdę wiele! Z tego typu gamą końcówek, bez problemu zadbamy o ułożenie włosów, niezależnie od ich rodzaju! Zarówno gęste loki, jak i delikatne, proste włosy, będą suszone z dbałością o ich sprężystość i naturalny blask.

Na co, oprócz końcówek, zwracać uwagę przy zakupie suszarki?

 • Moc - im większa, tym efektywniej będziemy suszyć włosy.
 • Regulacja temperatury - pozwala dostosować ciepło do rodzaju włosów i indywidualnych preferencji.
 • Nawiew zimnego powietrza - służy do utrwalania włosów po stylizacji.
 • Jonizacja - zapewnia ochronę włosów w trakcie suszenia.
 • Regulacja prędkości - daje szansę dostosowania pracy suszarki do naszych potrzeb.

Wiedząc już, na co zwracać uwagę przy wyborze suszarki, czas przyjrzeć się ofercie marki Dyson. To świetnie oceniane sprzęty, które mają grono wiernych fanów, rekomendujących suszarki przyjaciołom i znajomym.

Na jaki model postawić?

 • Suszarka do włosów DYSON HD07 Supersonic Red + Etui - elegancka suszarka Dyson o wspaniałym, przykuwającym wzrok designie. Ma 4 stopnie regulacji temperatury i 3 stopnie - prędkości. Zastosowana technologia Air Multiplier oznacza wzmocniony przepływ powietrza, by suszyć szybciej i efektywniej. Zróżnicowane końcówki, w tym przełomowa końcówka do puszących i niesfornych włosów, dają szerokie możliwości stylizacyjne. Dołączone do zestawu etui ułatwia przechowywanie sprzętu.
 • Lokówko-suszarka DYSON Airwrap Complete + AIRWRAP KIT - to model dla osób, które szukają sprzętów 2w1! Lokówko-suszarka oferuje inne rozwiązania niż tradycyjny model, pozwala jednak na wiele eksperymentów z fryzurą. 3 stopnie regulacji temperatury i 3 poziomy prędkości pozwalają na dostosowanie nawiewu do indywidualnych oczekiwań. Jedną z najważniejszych zalet tego sprzętu jest wygładzający i dodający objętości włosom efekt Coandy. Konstrukcja sprzętu możliwia też staranne dbanie o zdrowie włosów i unikanie ich przesuszenia przy stylizacji.

Suszarki Dyson w MediaMarkt to sprzęty cieszące się bardzo dużą popularnością - nic dziwnego, bo to dopracowane, zaawansowane urządzenia, które pozwalają zadbać o zdrowie i piękno włosów.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: