Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Radary w ruch!

Policjanci dziś częściej niż zwykle kontrolują prędkość pojazdów jakimi się poruszamy. Tak więc noga z gazu! Tym samym unikniemy mandatów i punktów karnych.

 

Przez cały dzień od godz. 6.00 do 22.00 na terenie powiatu cieszyńskiego i w całym województwie śląskim policjanci mają czujne oko na prędkość.   –  Działania te ukierunkowane będą na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności przestrzeganie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości w tym pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego tzw. Wideorejestratory – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 

W trakcie działań policjanci przede wszystkim egzekwować będą prowadzenie pojazdów z dozwolonymi prędkościami jazdy, jednak z pewnością również kontrolować będą stan trzeźwości, wyposażenie, oraz wymagane uprawnienia do kierowania.

Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący czy pasażerowie nie korzystający z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy, bądź nieprawidłowo przewożący dzieci.

 

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: