Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przejdź metamorfozę z Bawialnią!

Już w 1 grudnia 2018 roku ruszają zapisy do metamorfozy, która zostanie przeprowadzona przez klub dla mam i dzieci „Bawialnia”. Akcja jest skierowana do kobiet, które mieszkają na terenie powiatu cieszyńskiego, są mamami i chcą przeżyć niesamowitą przygodę, pod czujnym okiem specjalistów z dziedziny fryzjerstwa, wizażu, makijażu, brafittigu, czy też kondycji fizycznej.

- Właściwie akcję metamorfoza robimy po raz drugi, ale Pierwszy raz na taką dużą skalę. Skąd pomysł? Chyba ze względu na własne doświadczenia. Same jesteśmy mamami, każda chce wyglądać dobrze, ale... wiecznie siebie stawiamy na ostatnim miejscu. Najpierw dzieci, mąż/partner, dom, praca. Brak czasu i pieniędzy. A Cieszyn daje naprawdę duże możliwości, tylko trzeba wiedzieć gdzie się wybrać i wygospodarować trochę czasu dla siebie. Mamy wracają do pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym i chciałyby wyglądać i prezentować się świetnie. Jest to doskonała okazja do powrotu do formy sprzed ciąży – zachęcają organizatorki akcji.

Akcja „Metamorfoza – piękna Mama” jest skierowana do mieszkanek powiatu cieszyńskiego, które są mamami, jednak nie są aktualnie w ciąży, nie karmią piersią, są przynajmniej 6 tygodni po porodzie naturalnym, lub 12 tygodni po cesarskim cięciu – wymogi te są związane z bezpieczeństwem pań, które zakwalifikują się do metamorfozy. Osoby chętne na nadsyłanie zgłoszeń mają czas od 1 do 16 grudnia 2018 roku.

Aby wziąć udział w akcji, kandydatki muszą nadesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki, numerem telefonu i krótkim uzasadnieniem, dlaczego biorą udział w akcji i dlaczego to one powinny przejść metamorfozę. Zgłoszenia do 16 grudnia do godziny 12:00 można wysyłać na adres mailowy: klub.bawialnia@wp.pl oraz dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na profilu Bawialni w mediach społecznościowych – dostępny tutaj.

Ostatecznie do przeprowadzenia metamorfozy zostanie wybrana jedna kandydatka, która weźmie udział w procesie zmiany, trwającym ok. 2 miesiące. Ważne jest, aby osoba zgłaszająca się była dyspozycyjna, gdyż w procesie metamorfozy będzie przechodziła różnego rodzaju zabiegi, uczęszczała na ćwiczenia, a także spotka się ze stylistką fryzjerem i brafitterką – wszystko oczywiście nieodpłatnie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-01 16:09:56
ada1235: "Ważne jest, aby osoba zgłaszająca się była dyspozycyjna". Zupełnie bez sensu. Gdyby była dyspozycyjna to sama byłaby w stanie się tym zająć. Mamy są zaniedbane, bo nie mają czasu dla siebie. A mają znaleźć 2 miesiące wolnego na metamorfozę? Też mi metamorfoza. Żałosne.
2018-12-02 07:42:14
inigo: Mamy przede wszystkim maja znaleźć kasę na "metamorfozę" - cała reszta jest mało ważna.
2018-12-02 08:42:22
SzpiegZNadOlzy: Pewnie się nie kwalifikujecie i cebulactwo z Was wychodzi.
2018-12-05 06:11:58
askli: Mamy czasem są dyspozycyjne a brak im chęci na start, brak motywacji... Wymówek jest dużo. A pieniedzy na metamorfoze nie trzeba, przeciez pisze, ze wszystko za free.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: